Dobry start młodzika w 1 kolejce ligi wojewódzkiej

Dokładnie w południe 15.08.22 zaczęła się rywalizacja Młodzika starszego w 1 kolejce ligi wojewódzkiej. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Pogoń Nowe Skalmierzyce. Drużyna ze Skalmierzyc mocno zaatakowała od samego początku co przyniosło korzyść w postaci bramki już w 1 minucie spotkania (1-0). Mecz od pierwszych minut zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Nasza drużyna dopiero po 15 minutach spotkania zaczęła się budzić i doprowadzać do dogodnych sytuacji bramkowych. W 19 minucie bardzo precyzyjne prostopadłe podanie Nikodema Ratajczak wykorzystał Aleksander Piskunowicz (1-1). W 28 minucie drugie dobre  zagranie Nikodema w tempo wykorzystał kapitan drużyny Antoni Szybaj (1-2). Druga połowa z obu stron wyglądala bardzo obiecująco ale to naszym chłopakom z Rawii dopisało więcej szczęścia i w 52 minucie przy sporym szcześciu na listę strzelców wpisał się Hubert Rzepka ustalając wynik końcowy(1-3).

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Młoda Rawia Rawicz 1-3