Oferta

Nabór

Akademia Piłkarska Młoda Rawia prowadzi treningi piłkarskie przez cały sezon, a co najważniejsze możesz zawsze do nas dołączyć. Prowadzimy ciągły nabór piłkarski do naszych grup młodzieżowych.

Skrzat (roczniki 2014 i młodsze)
Żak (rocznik 2012 i 2013)
Orlik (rocznik 2010 i 2011)
Młodzik (rocznik 2008 i 2009)
Trampkarz (rocznik 2006 i 2007)

W naszym klubie poziom grup dopasowanych jest do wieku i umiejętności dziecka. W kategoriach najmłodszych trenujemy w małych grupach (do 15 osób na jednego trenera).

Gdzie trenujemy?

Wszystkie zajęcia odbywają się na ul. Sportowej 13 w Bazie Treningowej Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia. Mamy także dostęp do zadaszonego Orlika, który znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 1 w Rawiczu. Zimą odbywają się zajęcia w salach sportowych (I LO, SP nr 4 i Sala Kolejarza)

Dla kogo jest akademia?

Treningi skierowane są zarówno do chłopców jak i dziewczynek już od 5. roku życia, chcących rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Jeżeli chcesz zacząć przygodę z piłką nożną przyjdź na 3 próbne treningi. Jeśli jednak trenujesz w innym klubie, a chcesz dołączyć do nas to skontaktuj się z naszym koordynatorem:

Marcin Stochaj
tel. 608 418 074
akademia@rawia.pl

Jak dołączyć do akademii? 

1. Wypełnij odpowiedni dokumenty - Formularz zgłoszeniowy

2. Przyprowadź syna lub córkę na 3 darmowe treningi

3. Dołącz do Akademii Piłkarskiej Młoda Rawia i trenuj razem z Nami!


Kontakt

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu treningów dostępne są na naszej stronie (po wyborze zakładki kalendarz) oraz u naszego koordynatora.

 

 

Trenerzy
Kacper
Kendzia

Piotr
Łakomy

Krzysztof
Nowicki

Sebastian
Orłowski

Krzysztof
Paprocki

Mariusz
Ratajczak